בקרו אותנו:

הוד השרון, רחוב החרש 8

צרו קשר

0723937269
שלוחה 1

שעות פעילות

ימים א'-ה': 9:00-19:00 | יום ו': 9:00-13:00

טיפים לשיפוץ כולל לבית פרטי

שיפוץ פרקטים

אם גם אתם מתגוררים בבית פרטי או שרכשתם לאחרונה בית ישן וכעת אתם מעוניינים לשפץ אותו, במאמר זה נספק לכם טיפים חשובים לשיפוץ הבית.

מעוניינים להפוך את הבית הפרטי הישן שלכם לבית מחודש ונעים יותר למראה? הגיע הזמן להבין מהו שיפוץ כולל לבית פרטי. נכון להיום, יש שני סוגים של שיפוצים. הראשון הוא שיפוץ קוסמטי, שמטרתו היא אסתטית. שיפוץ מסוג זה נעשה לרוב על מנת לשפר את מראה הבית והאווירה בו. האפשרות השנייה היא שיפוץ כולל ועמוק בו מתקנים ומשפצים את הקיים, אם מבחינת צנרת, מערכת אוורור ומיזוג, תיקון תריסים, צביעה או חיפוי של הקירות, התקנת פרקט פולימרי במקום הריצוף הקיים ועוד. שיפוץ כולל לבית פרטי יכלול החלפה או שדרוג של רוב התשתיות של הבית, תיקון בעיות קיימות, פעמים רבות שינויים מבניים בבית ועוד.

טיפים לשיפוץ כולל לבית הפרטי שלכם

  • חובת תכנון מקדים – הצעד הראשון תמיד יהיה הכנת רשימה ובה תציינו את כל אותן בעיות שיש לתקן בבית ואת כל אותם שינויים בהם אתם מעוניינים. תכנון מקדים יאפשר לכם לקבל הצעת מחיר מדויקת ללא הפתעות מיותרות ולדעת שכללתם את כל מה שרציתם.
  • החלטה לגבי תקציב – תמיד חשוב שתהיו מודעים לעלות השיפוץ ובהתאם תגיעו להחלטה מהו התקציב אותו אתם מייעדים לשיפוצו של ביתכם. תמיד חשוב לכלול בחוזה את הסכום הכולל של עבודת השיפוץ ולרשום בהרחבה את כל אותן עבודות שיפוץ עליהן סיכמתם, וזאת על מנת שלא יהיה מצב בו תמצאו את עצמכם חורגים ממסגרת התקציב עליו החלטתם מראש.
  • בחרו אך ורק במומחים – חשוב לבחור בקבלן שיפוצים רשום ולא בחובבן אשר מציע לכם עבודת שיפוץ בית פרטי במחיר נמוך. אדם שאינו יכול להראות לכם אסמכתא שהוא אכן קבלן או מומחה בתחום השיפוצים יכול להוביל אתכם למצב בו תבינו שהעבודה אותה הוא ביצע אינה מקצועית דיה, דבר אשר יוביל אתכם להוצאות גדולות יותר למטרת תיקון חוסר המקצועיות שלו. אם אתם זקוקים למישהו שיתקן את התריס תזמינו מומחה תיקון תריסים ואם אתם מעוניינים בעבודת פרקט אל תתפשרו ותזמינו מתקין מקצועי ובעל ניסיון בהתקנת פרקט פולימרי או כל סוג אחר של פרקט.
  • יישור קו – אמנם אתם יודעים מה אתם רוצים הן מבחינת שיפוץ הבית הפרטי שלכם ותיקונים למיניהם, אך עדיין חשוב שתיישרו קו עם הקבלן שלכם או אנשי המקצוע שלוקחים על עצמם את עבודת שיפוץ הבית, שכן שיפוץ כללי לבית פרטי יכול לכלול החלפת ריצוף בפרקט פולימרי, צביעת קירות, שיפוץ חיצוני לבית, הרחבת צנרת אך הוא יכול גם לכלול רק חלק מאותם הדברים ולכן תמיד יש ליישר קו עם אנשי המקצוע.

לסיכום, בתים פרטיים רבים נבנו בישראל בשנות החמישים והשישים ולאורך השנים הם עברו שינויים רבים ובנויים טלאים טלאים. אם גם אתם מעוניינים להעלות את רמת החיים שלכם או להעלות את שכר הדירה לדיירים הבאים, הגיע הזמן לעשות שינוי בדמוי שיפוץ כולל לביתכם הפרטי. בהצלחה!

שתפו חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

חייגו
שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן