פרקט פולימרי

חברתנו מתמחה בהתקנת פרקט פולימרי בבתים, במשרדים ובמוסדות ציבוריים

להזמנות לכל הארץ ולייעוץ חינם חייגו:

פרקט פולימרי של ענק השטיחים והפרקטים

פרקט פולימרי - הבחירה החכמה

פרקט פולימרי הנו ריצוף איכותי שנותן תמורה נפלאה למחיר: גם מראה של עץ אמיתי וגם פרקט שעמיד למים לחלוטין.

פרקט פולימרי הינו פרקט גמיש אשר לא עשוי מעץ, אלא משבבי PVC – מה שהופך אותו לעמיד יותר לטווח ארוך (גם למים), קל וחזק יותר.

בעבר, היה מקובל להשתמש בגלילי PVC אשר דרשו הלחמה בזמן ההתקנה. בשנים האחרונות, חלה התפתחות
משמעותית בתחום זה והחלו לייצר פרקטים פולימריים שההתקנה שלהם פשוטה ונעשית בדומה להתקנת פרקט. 

פרקט פולימרי מחיר מ-90 ₪ בלבד למטר

חברת ענק השטיחים והפרקטים מספקת מגוון פרקטים פולימריים במחיר משתלם – החל מ-₪90 למטר + מע"מ בלבד!

מותגי פרקט פולימרי שאנו עובדים איתם: KENTIER, OCEAN.

הפרקט הפולימרי שלנו עמיד ללחות, אקוסטי, נגד החלקה ומתאים גם למוסדות ציבוריים, כיתות ומסעדות.
אל תתפשרו על הפרקט הפולימרי שלכם!

למה לקנות פרקט פולימרי?

פרקט פולימרי מספק רמת אטימות גבוהה מאד למים, עמידות לחצים גבוהה ומראה דמוי עץ מושלם.
בדיוק מהסיבות הללו, פרקט פולימר של הוא הפתרון המושלם למוסדות ציבוריים, חנויות, מרפאות ועוד.

פרקט פולימרי המורכב מ-5 שכבות שונות:

  1. השכבה הראשונה כולל גימור מבריק והגנה מפני שריטות, מה שמאפשר תחזוקת ניקוי קלה.
  2. השכבה השניה כוללת שכבת פולימר PVC מודפסת בדמוי עץ/אריחים באיכות הדפסה מהגבוהות בעולם.
  3. השכבה השלישית כולל חומר ויניל שתפקידו ליצור אטימות מושלמת למים ולהפחית רעשים.
  4. תפקידה של השכבה הרביעית אשר כוללת סיבי זכוכית צפופים הוא ליצור איזון.
  5. השכבה האחרונה שומרת על הפרקט הפולימרי מפני לחות.
פרקט PVC

התקנות של פרקטים פולימריים שביצענו:

קטלוג פרקט פולימרי - בחרו את הדגם שלכם:

פרקט פולימרי - Balance Click

פרקט פולימרי - Balance Click Plus

פרקט פולימר - Oxford

פרקט פולימרי - Pulse

פרקט פולימר - Ambient

שאלות נוספות?

נשמח לתת מענה וייעוץ לכל שאלה שיש לכם:

מה זה פרקט פולימרי ולמה כדאי לבחור בו?

פרקט פולימרי הוא פרקט סינטטי אותו מייצרים מחומר PVC או חומרים פלסטיים אחרים. פרקט זה בדרך כלל אינו מושפע מלחות, נתון המהווה יתרון משמעותי בהשוואה אל פרקטים סטנדרטיים העשויים מעץ. יתרונות נוספים של פרקט זה באים לידי ביטוי בכך שהוא עמיד לאורך זמן ויש אומרים שמדובר על שנים רבות, הוא קל משקל וישנם פרקטים אשר חזקים יותר מאלו העשויים מעץ. נכון להיום, ישנם סוגים רבים של פרקטים סינטטיים ולכן טרם בחירת האחד המתאים לכם מתוך המבחר המוצע באותו 'פרקט פולימרי קטלוג' באתר שלנו חשוב להבין מה מתאים לכם, הן מבחינת דגמים, גוונים, סוג ומחיר.

יתרונות מול חסרונות של פרקט פולימרי

היתרון הראשון והחשוב מכולם של הפרקט הפולימרי הוא העמידות שלו למים. בהתאם לכך, פרקט פולימרי מהווה אופציה מומלצת לחדרי רחצה שרוצים להתקין בהם פרקט. גם כשבני הבית נוהגים להשתמש בכמות גדולה של מים כדי לשטוף את הרצפה, הפרקט הפולימרי מתאים מאוד ולא ייפגע מהרטיבות והלחות.

כשבוחנים פרקט פולימרי יתרונות מהותיים נוספים שלו הם העובדה שהוא מונע החלקות והבידוד האקוסטי המוצלח שלו – כך שההליכה עליו לא מייצרת רעש. עוד יתרון בא לידי ביטוי כשיש צורך לבדוק את הצינורות מתחת לרצפה ואולי גם להחליף אותם – אם בחרתם באופציה של התקנה צפה, פירוק הפרקט והרכבתו מחדש מתבצעים בקלות ובמהירות.

יתרון חשוב אחר הוא רמת השחיקה הנמוכה – כלומר הוא מחזיק מעמד זמן רב מאוד, גם כשהוא מותקן במקומות הומי אדם כמו קליניקות או במרחב הציבורי. מבחינת המראה, ישנם דגמים רבים ולכן תוכלו להגיע להרמוניה מושלמת עם החלל שבו תניחו את הפרקט.

פרקט פולימר מאופיין בתחושה שונה בהשוואה לפרקט עץ. למי שאוהב את המגע של העץ הטבעי ולא מוכן בשום פנים ואופן לוותר עליו, זהו כמובן חיסרון.

כששוקלים את האופציה של פרקט פולימרי חסרונות נוספים שחשוב לקחת בחשבון הם המחירים היחסית גבוהים – גם של המוצר עצמו וגם של ההתקנה. בהקשר של התקנת פרקטים פולימריים כדאי לדעת שיש שתי אופציות: הדבקה והתקנה צפה. התקנה צפה מחייבת להכין את המשטח, כשניתן להוסיף פרקט על חיפוי קיים אבל בתנאי שהוא ישר לחלוטין ובמצב תקין לגמרי (בלי מרצפות סדוקות או מתנדנדות).

המפתח לבחירה נכונה, ובפרט בין פרקט פולימרי לסוגים אחרים של פרקטים (למינציה / עץ), הוא התאמה מדויקת לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם. 

בהתאם, כשבוחנים את האופציה של פרקט פולימרי בהיבט של חסרונותיו ויתרונותיו, לא מקבלים אצל כל אדם משקל זהה. יש מי שהמחיר קריטי עבורו ויש מי שפחות, וגם העמידות למים לא משמעותית באותה מידה בכל בית או משרד. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום לפני רכישת פרקט מסוג זה. מומלץ תמיד לבחור בדגם איכותי – אל תשכחו שאת המחיר ששולם עבור הפרקט תשכחו תוך זמן מה, ולעומת זאת בחיר בפרקט איכותי ישדרג את איכות החיים שלכם במידה ניכרת במשך שנים רבות מאוד.

התקנת פרקט פולימרי

  • טרם ביצוע ההתקנה חשוב לוודא שאכן בחרתם בפרקט המתאים ביותר בעבורכם מאותו קטלוג פרקט פולימרי דגמים. נכון להיום, רבים בוחרים בפרקט פולימרי קוויק סטפ וזאת משום יתרונותיו הרבים, ביניהם אטימות גבוהה, עמידות גבוהה, חוזק ומראה יפהפה דמוי עץ. יש כמובן גם אפשרות לבחור פרקט פולימרי דמוי בטון או דמוי עץ במגוון רחב של גוונים.
 
  • ראשית כל, חובה להכין את השטח בו מעוניינים להתקין את אותו פרקט. יש לוודא שהרצפה ישרה וחלקה. באם יש בה גבשושיות, יש למלא אותן בחומר מיוחד. לאחר מכן, יש לנקות באופן יסודי את השטח על ידי העברת סמרטוט לח וייבוש הרצפה לסיום. כמו כן, חשוב לוודא שאין אבק על הרצפה (ניתן לשאוב).
 
  • באם התקנת פרקט פולימרי תתבצע על רצפה קיימת, חשוב לקחת בחשבון שהרצפה עליה מניחים את הפרט תהיה גבוהה יותר מהרצפה מחוץ לחדר, שכן חשוב לחשב תוספת של לפחות חצי סנטימטר. באם מדובר על רצפת חדר רחצה, חשוב לתכנן את השיפועים באופן נכון, כלומר שהמים על הפרקט ינוקזו לפתח הניקוז. לאחר מדידה מדויקת של הרצפה, יש להניח את הפרקטים ולהשאיר אותם בחדר במשך יומיים וזאת בכדי שהם יתרגלו לטמפרטורה (למניעת כיווץ או הרחבה בלתי צפויים). לאחר מכן, יש להניח על הרצפה ספוג אשר ישמש למטרת הפרדה בין הרצפה לפרקט. מעל הספוג יש להניח את לוחות הפרקט, לחבר אותם באמצעות החיבורים המובנים, לדאוג לגימורים וכמובן לא לשכוח להדביק את הספים עם דבק סיליקון.
  • כאשר מתקינים פרקט פולימרי, מעבר לריצוף, כדאי לשקול גם לבצע לפעמים שדרוגים נוספים לבית כמו למשל עבודות אלומיניום של התקנת תריסים וחלונות, שדרוג ריצוף הגינה ועיצובה באופן כללי, התקנת טפטים וכן שימוש באקססוריז עיצוביים נוספים.

פרקט פולימרי מחיר סופר משתלם!

אחד הדברים החשובים ביותר לכל מי שמעוניין בפרקט פולימרי לבית או לעסק שלו הוא שאם הוא בוחר פרקט פולימרי מחיר למטר לא יעלה על סכום מסוים אותו הוא לא יכול/מעוניין לשלם. כלומר, אנשים מעוניינים להתאים את בחירת הפרקט לתקציב המצוי ברשותם. כאן חשוב להבין שקיים טווח רחב של עלויות, וזאת בהתאם לאותו סוג פרקט פולימרי אותו בוחרים, שכן ניתן לבחור פרקט ברמת איכות זו או אחרת. 

פרמטרים נוספים אשר משפיעים על המחיר הינם מדינת הייצור, החומר ממנו הוא עשוי, תוספות ועובי הפרקט. בכל הקשור להתקנת פרקט פולימרי, העלות למטר רבוע של פרקט (פלוס חומרים) זה הינו בטווח של 100 – 300 ₪. המחיר של הפרקט עצמו משתנה, אך טווח המחירים נע בין 70-100 ₪ למ"ר ועד 200-300 ₪ (יכול להיות גם יותר, הכל הערכה ותחום מחירי הפרקטים דינמי). על עלויות אלו יש להוסיף מע"מ. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

תשובות לשאלות בנושא פרקט פולימרי:

מה זה פרקט פולימרי?

פרקט פולימרי עשוי משבבי pvc. מדובר בפרקט גמיש, עמיד למים, קל משקל וחזק ביותר.

 

למה לקנות פרקט פולימרי בענק השטיחים והפרקטים?

בגלל המחיר, השירות, היחס האישי, המקצועיות וההתקנה המהירה. אנחנו חברה ותיקה בעלת 25 שנות ניסיון בתחום, נשמח להגיע אליכם למדידות עד הבית ללא עלות נוספת כדי להתאים לכם את המוצר באופן מושלם.