פרקט קוויק סטפ

חברתינו יבואנית מותג הפרקטים מסוג Quick Step

להזמנות לכל הארץ ולייעוץ חינם חייגו

התקנת פרקט בבית

Quick Step פרקט - הבחירה החכמה

חברת "ענק השטיחים והפרקטים" הינה יבואנית המותג QUICK STEP מתוצרת בלגיה לישראל.
אנו מציעים מגוון רחב של קולקציות במחירי יבואן החל מ-70 ש"ח למטר כולל פנל פולימרי לבן בגובה 6 וספוג.
פרקט קוויק סטפ בעל שיטת נעילה יחודית (UNICLIC).
מגוון רחב של מידות. בנוסף, קיימות קולקציות בעלות פאזה היקפית, עמידות במים, עמידות בפני החלקה, AC4, 8-10 מ"מ.

 • משלוחים לכל הארץ
 • שירות התקנת פרקטים

קטלוג פרקט למינציה - קוויק סטפ

Classic

Impressive

Impressive Ultra

Eligna

Eligna Wide

Majestic

Prespective

Prespective Wide

טעימה מהעבודות שלנו

סוגי פרקטים למינציה - Quick Step

פרקט (בצרפתית: Parquet) הוא שם של רצפה עשויה עץ.

ישנם כמה סוגי פרקט עיקריים:

פרקט עץ מלא – הפרקט המסורתי, עשוי קורות עץ אציל. פרקט עץ גושני בו כל פלטה מורכבת מגוש אחד של עץ ממש כמו העצים שגדלים בטבע ומורכב בדרך כלל על תשתית לוחות OSB.

פרקט עץ שכבתי (רבוד) – פרקט העשוי שיכבה עד שתיים מעץ לבן או HDF ושיכבה עליונה של עץ אציל. הפרקט השכבתי נועד להוזיל עלויות ועם זאת לשמר את הטקסטורה והתחושה הטבעית של העץ האציל.

פרקט סינתטי (למינציה) – פרקט העשוי תמונה של עץ אציל ושכבת מגן שקופה (ומכאן שמו) על תשתית של HDF. פרקט הלמינציה זול מפרקטי העץ למיניהם משום שאין משתמשים בעץ אציל שהוא המרכיב היקר בפרקט. מראהו ותחושתו נופלים מפרקט העץ, אולם מחירו הזול ודרישות האחזקה הנמוכות שלו, כמו גם נוחות ההתקנה והטכנולוגיה ההולכת ומשתפרת של ייצורו מציבים אותו כאלטרנטיבה טובה לפרקטי העץ.

פרקט פולימרי עמיד במים – בשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגיה נוצר סוג חדש של פרקטים סינתטיים שהם אינם פרקט למינציה אלא פרקט פולימרי עמיד במים ורטיבות ב-100%.

הבחירה להתקין פרקט בבית היא בחירה אסתטית המשדרגת את החלל.

בתהליך הבחירה יש להתחשב בשיקולים הבאים:

 • סוג הפרקט
 • ריצוף קיים
 • תקציב – יש לראות את המסגרת התקציבית שעומדת לרשותכם כאשר פרקט עץ גושני הינו היקר ביותר אחריו פרקט שכבתי והזול ביותר הינו פרקט למינציה.
 • מקצועיות מתקין הפרקטים

כמו כן על מנת לתת לחלל מראה שלם יש לדאוג לרכיבים נוספים:

 • פאנלים שתפקידם ליצור חיבור בין הנקודה שבה הפרקט מסתיים לבין הקיר.
 • ספים אותם מניחים מתחת לדלת במטרה ליצור המשכיות ורצץ הגיוני בעין של הפרקט.
 • ספוג בידוד שמונע את רעש החריקה של העץ בעת הדריכה.

פרקט עץ מול למינציה– ההבדלים שביניהם

פרקט עץ:

 • עלות – יקר יותר מהלמינציה
 • מראה – יוקרתי, חמים ומרגיע
 • עובי – 6-12 ס"מ
 • חידוש – דורש ליטוש וצביעה
 • שינוי בגוון – משתנה ע"פ החשיפה לשמש
 • בידוד – עץ הינו חומר מבודד ולכן הוא נעים בחודשי החורף

פרקט למינציה:

 • עלות – זול יותר מהעץ
 • מראה – יוקרתי, חמים ומרגיע
 • עובי – 8-10 ס"מ
 • חידוש – אין צורך בחידוש הפרקט
 • שינוי בגוון – לא משתנה
 • עמידות – תלוי באיכות הפרקט אך נמנע משריטות, כתמים ועיוותים

לאחר הכרת סוגי הפרקטים, השיקולים לבחירת הפרקט המתאים אסור לשכוח כי תהליך ההתקנה חייב להיות מקצועי ואיכותי על מנת לתת לחלל מראה עיצובי מחד ופונקציונלי מאידך.

פרקט קוויק סטפ – בחירה נכונה וחכמה

אנו בענק השטיחים והפרקטים מתמחים בהתקנת פרקט קוויק סטפ למינציה וגם עץ. אם אינכם יודעים עדיין, פרקט קוויק סטפ נחשב לאחד המובילים והטובים ביותר בתחום, ועליו ממליצים אנשי מקצוע ומביני דבר, כמו גם לקוחות פרטיים רבים שהתקינו בביתם את הפרקטים הללו.

מה זה פרקט קוויק סטפ?

למעשה, פרקט quick step הוא פרקט שמיוצר בבלגיה ומאופיין ברמה גבוהה במיוחד של עמידות, כאשר הדגמים השונים ותהליכי הייצור של החברה הבלגית נבחנים שוב ושוב על ידי מכוני התקנים המובילים. הבדיקות הקפדניות יוצרות פרקטים שאינם רק יפהפיים, אלא גם עמידים מאוד לאורך זמן, והדבר ניכר גם בשביעות הרצון של בעלי הבית. אכן, אם תשאלו כיום בעלי מקצוע בתחום, בישראל ובחו"ל, על פרקט למינציה מומלץ, אין ספק שאחד הדגמים הראשונים שעליהם ימליצו הוא הקוויק סטפ.

יש לציין כי קוויק סטפ לא מייצרת רק פרקטים למינציה אלא גם מעץ ופולימרי. ואולם, הדגמים הנמכרים ביותר הם פרקטי הלמינציה. מדוע? מאותן הסיבות שפרקטי למינציה הם הפופולאריים ביותר בשוק, ללא קשר ליצרנית שעומדת מאחוריהם. אם יש לכם את התקציב המתאים ואתם מוכנים להשקיע, גם פרקט למינציה מומלץ מאוד יתקשה להתחרות עם החמימות הטבעית והכפרית של פרקט עץ של קוויק סטפ או יצרניות אחרות. יחד עם זאת, בזכות התפתחויות טכנולוגיות של השנים האחרונות, פרקטי הלמינציה עברו לקדמת הבמה, ולו מהסיבה שהם מוצעים במחירים הרבה יותר נוחים.

יתרה מכך, פרקט קוויק סטפ למינציה מפגין מספר יתרונות משמעותיים. קודם כל, הוא מגיע בקשת רחבה של עיצובים המאפשרים התאמה כמעט לכל סגנון של בית, החל מהסלון, דרך המטבח ועד לחדר הילדים, והוא בהחלט יכול לדמות את העץ ברמה גבוהה מאוד. איננו טוענים שהוא מחליף באופן מושלם את העץ, אולם בהתחשב בתוצאות הקרובות ובמחיר, הוא בהחלט מהווה חלופה מצוינת ועל כך מעידים נתוני הקנייה וההעדפה של הצרכן הישראלי.

אכן, אנו מציעים עבור פרקטquick step  מחיר שבהחלט מצדיק את עצמו, וכאמור מדובר בפרקטים עמידים ביותר. אם נשווה בין פרקט למינציה מומלץ של קוויק סטפ לבין פרקט העץ, אפילו של אותו המותג, נבחין כי פרקט הלמינציה מפגין עמידות יותר גבוהה בפני שריטות, יותר קל לנקות ממנו כתמים, והתחזוקה שלו הרבה יותר פשוטה ופחות תכופה ממה שנדרש בפרקטי עץ. יחד עם זאת, ראוי לציין כי גם עם התקנת פרקט למינציה בצורה מעולה, הוא בסופו של דבר בעל אורך חיים פחות גבוה משל פרקט עץ גושני, אותו ניתן לשייף ולחדש. לכן, דווקא בפרקטי למינציה חשוב לרכוש מוצר איכותי ועמיד ללא עוררין, כדוגמת פרקט קוויק סטפ. אמנם, גם לאורחות החיים בבית תהיה השפעה על אורך החיים של הפרקט, אבל מי שרוכש פרקט איכותי של החברה הבלגית יוכל ליהנות מתקופה הרבה יותר ארוכה של שקט, רגיעה ובלי מחשבות על היום שבו יצטרך להחליף את הפרקט.

חשיבותה של התקנה מקצועית

יש לזכור כי פרקט קוויק סטפ, בין אם הוא מעץ או למינציה, עדיין נדרש בהתאמה מדויקת אשר תשפר את עמידותו לאורך זמן, וגם תיצור מראה מושלם המשתלב היטב עם החלל בו הוא מוצב. כאמור, אנו מציעים על פרקט quick step מחיר משתלם ביותר שאליו יש להוסיף את עלויות ההתקנה. לפי ניסיוננו, ממש לא כדאי להתפשר על התקנה מקצועית ורצינית, גם אם המשמעות היא ויתור על קניות ושדרוגים אחרים לבית. מחיר ההתקנה אינו קבוע ומשתנה בהתאם להיותו של השטח ישר או צריך יישור, האם יש להתחשב בדלתות, עלויות הובלה, אילוצים נוספים בחלל ההתקנה, האם יש אבזור נלווה כמו פנלים וכדומה. 

בשורה התחתונה, אין ספק כי פרקט קוויק סטפ הוא בחירה נכונה, ואותו מומלץ בחום להתקין באמצעות חברה מקצועית.

חברתינו היא היבואנית הבלעדית ומתמחה בהתקנת פרקט קוויק סטפ | Quick Step 

שאלות נוספות?

נשמח לתת מענה וייעוץ לכל שאלה שיש לכם