פאנלים לפרקט

חברתנו מתמחה בהרכבת פאנלים לפרקט

להתייעצות לגמרי בחינם חייגו


052-234-1642

פיויסי לקיר

קטלוג פאנלים לפרקט

פנל 8 מקור ציפור #2
פנל 8 מקור ציפור #2
פנל 8 מקור ציפור
פנל 8 מקור ציפור
פנל 10 מקור ציפור #2
פנל 10 מקור ציפור #2
פנל 10 מקור ציפור
פנל 10 מקור ציפור
דוגמאות
דוגמאות
פנל 6 ישר זוית #2
פנל 6 ישר זוית #2
פנל 6 ישר זוית
פנל 6 ישר זוית
פנל 6 מעוגל #2
פנל 6 מעוגל #2
פנל 6 מעוגל
פנל 6 מעוגל
פנל 6 מקור ציפור #2
פנל 6 מקור ציפור #2
פנל 6 מקור ציפור
פנל 6 מקור ציפור

קודם
הבא

טעימה מהעבודות שלנו

Previous
Next

כאשר אתם מתקינים רצפת פרקט, השלב האחרון הוא להוסיף פאנלים. הפאנלים מעניקים את הטאץ' הסופי לכל העבודה הקשה, וגורמים לרצפת הפרקט להיראות נפלא. מעבר לכך, הם מציעים גם המון יתרונות נוספים, אך כדי ליהנות מהם חשוב שההתקנה תתבצע על ידי חברה מקצועית. 

ענק השטיחים והפרקטים זהו עסק משפחתי ולו ניסיון של 25 שנים, ביבוא, שיווק מכירה והתקנת פרקטים ואנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי מהשורה הראשונה של התקנת פרקטים ופאנלים.

מהו פאנל לפרקט ולמה יש בו צורך?

פאנלים לפרקט מאוד חיוניים לתהליך של התקנת פרקטים. לוחות הפרקט דקים ואינם מגיעים עד לקיר ממש, מה גם שיש לשמור על מרחק של 8 מילימטרים בין הפרקט לבין הקיר כדי שהחומר ממנו מיוצר הפרקט יוכל להתרחב ולהתכווץ עם שינויי הטמפרטורה והלחות בחלל. הפאנלים נותנים את הנגיעה הסופית והופכים את הגימור להרבה יותר אסתטי. 

מעבר לכך, תפקידם של הפאנלים הוא למנוע מלכלוך ואבק לחדור מתחת לרצפת הפרקט, ולקשר בין הפרקט לבין הקיר, או לבין כל משטח אחר. 

מהם סוגי הפאנלים לפרקט הקיימים ולאיזה סוגי קיר הם מתאימים?

ישנם שני סוגים עיקריים של פאנלים לפרקטים: פרקט פולימרי ופרקט MDF. 

  1. הפאנל הפולימרי נחשב למאוד נפוץ והוא מגיע בגוון לבן. הוא עמיד והמראה שלו טרנדי, עם זאת קשה יותר לנתק אותו מהקיר.
  2. הסוג השני מיוצר מסיבית דחוסה (MDF) הוא פחות עמיד למים ומתנתק מהר יותר מהקיר. בנוסף הוא גם יותר דק כך שלא מצטברת עליו כמות גדולה של אבק. כיום גם ניתן להשיג גם פאנלים ממתכת, פוליטלן או מעץ, למרות שסוגים אלו פחות נפוצים. 

מה חשוב לדעת לפני התקנת פאנל לפרקט?

רגע לפני שיוצאים לדרך, חשוב שתדעו את הדברים הבאים:

שאלות נוספות?

נשמח לתת מענה וייעוץ לכל שאלה שיש לכם

אילו הכנות צריך לעשות לפני הדבקת הפאנל?

למרות שבמקרים מסיומים כן ניתן להדביק פנל לפרקט על פנל קיים, ברוב המקרים פאנלים ישנים יהיה צריך להסיר ורק לאחר מכן להדביק את החדשים. את הפאנלים הישנים מסירים באמצעות סכין יפנית, פשוט מחדירים את הסכין בין הפאנל לבין הקיר ומגדילים את הרווח. לאחר מכן מחדירים שפכטל ברווח שנותר עד שמצליחים לנתק את הפאנל הישן. 

מומלץ להדביק את הפאנלים על קיר חלק ונקי ולכן יש להסיר את שאריות הדבק של הפאנלים הישנים ולבצע תיקונים כנדרש. לבסוף, יש לצבוע את הקיר בשכבת צבע חדשה, ולהמתין לייבוש מלא. 

כיצד מומלץ להדביק פאנל לפרקט ואיך מתקינים?

במה תלויה עלות הפאנלים?

כאשר בוחרים פנל לפרקט מחיר הפנל זו סוגיה שעלינו לברר. כאשר מדובר בפנל לפרקט מחיר הוא משתנה שמושפע בעיקר מסוג הפאנל עצמו, כלומר החומר שממנו הפאנל מיוצר, מסוג ההתקנה שנבחרה (תפסנים או דבק חם), מאופי והיקף העבודה, ממידת המומחיות של הצוות המבצע, מתמחור של שעת עבודה וכדומה.

לנו  בענק הפרקטים יש המון ידע וניסיון בתחום הפאנלים. אם תרצו התקנה מקצועית, מדויקת וגימורים מהשורה הראשונה, אנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת