בקרו אותנו:

דרך רמתיים 99, הוד השרון

צרו קשר

0723937269
שלוחה 1

שעות פעילות

ימים א'-ה': 9:00-17:00 | יום ו': 9:00-13:00

המונח פי.וי.סי, זה שהיה מוכר עד לא מזמן כנחלתם של מתחמי תעשייה ומסחר בלבד, הפך עם השנים לאחת מאלטרנטיבות הריצוף הזולות, המרשימות והמומלצות גם במישור הביתי.

מהו פי וי סי?

פי וי סי הינו חומר קשיח אשר התגלה לפני כמאתיים שנה בידי כימאי ובראשית המאה העשרים פותח ושודרג לחומר גלם עמיד ויציב המאפשר לעצב קשת נרחבת של מוצרים וחומרים במגוון רחב של ענפי תעשייה. עם הזמן, החל חומר זה תופס את מקומם של חומרי גלם אחרים כמו בטון, עץ ואחרים, כשהוא מציע חלופה זולה, עמידה וחזקה יותר השומרת על מראה אופטימלי לאורך שנים.

פי וי סי – יתרונות

לפי וי סי יתרונות רבים הנוגעים הן לרמת עמידותו לאורך שנים, הן לגמישות העיצובית האין סופית שהוא מציע והן לקלות התחזוקה שלו המאפשרת ליהנות מרצפה נקייה ללא מאמץ מיותר. מכלול היתרונות של החומר הופך אותו לבחירה פופולארית הן במישור הביתי, הן במישור המסחרי – עסקי, כשהוא נחשב למועדף במרכזי קניות, מוסדות לימוד, בתי חולים ועוד, והן בתחום הספורט, כריצוף אידיאלי לאולמות ריקוד וספורט.

בגלל העמידות: ריצוף פי.וי.סי משווק כגליל או כאריחים והינו בעל רמת עמידות גבוהה במיוחד בפני שחיקה, מה שמבטיח חיי מדף ארוכים ושימוש ארוך טווח אשר הופכים את התמורה העולה מרכישת הריצוף לגבוהה ביותר בהתייחס להשקעה הראשונית ברכישתו.

בגלל התחזוקה: ריצוף פי.וי.סי  הנקרא גם פרקט פולימרי קל מאוד לתחזוקה ולניקוי, והודות להתקנה ההדוקה שלו, המונעת היווצרות חריצים והצטברות לכלוך הן בין חלקי הריצוף והן בנקודות המפגש בין הריצוף לקירות, הרי שהוא נחשב לאופציה ההיגיינית ביותר בעולם הריצוף.

בגלל העיצוב: ריצוף פי.וי.סי מציע עושר עיצובי בלתי מוגבל ומאפשר לבחור ריצוף בכל גוון, מרקם וסגנון, לרבות פי.וי.סי בדוגמת עץ המדמה באופן מושלם רצפת פרקט במראה וגם במרקם וריצוף פי.וי.סי דמוי בטון המאפשר ליהנות מריצוף מרהיב בשלל דוגמאות ובמראה בטון אותנטי להשלמת האווירה בכל לחלל במרחב הביתי והעסקי כאחד.

בגלל קלות ההתקנה: התקנת אריחי פי.וי.סי מבוצעת בקלות מרובה מעל גבי הריצוף הקיים בשטח. כיום, ניתן להשיג אריחים המותקנים באמצעות התקנה צפה וללא כל צורך בהדבקה. לוחות הריצוף מסוג זה מתחברים זה אל זה באמצעות חיבור "קליק" וניתנים להתקנה בכל כיוון נדרש, כמו גם לפירוק ולהרכבה מחודשת, במקרה הצורך. באופן זה, קלות ההתקנה אף מאפשרת ניוד של הרצפה לכל מטרה. זאת ועוד, קלות ההתקנה גם מספקת גמישות מקסימלית בכל הנוגע לעיצוב המשטח, כשהיא מאפשרת לייצר משחקי צבע וטקסטורה כיד הדמיון ובהתאמה מושלמת לאופי החלל.

כמה זה עולה?

מחירו של ריצוף פי.וי.סי עשוי להשתנות בהתאם לסוג, למפרט הטכני ולייעוד הספציפי של המוצר, כאשר לפרמטרים משתנים כמו העובי, דרגת השחיקה, המראה החיצוני, הרכב השכבות, רמת העמידות בפני אש, עובייה של שכבת המדרך ועוד, השפעה על המחיר הסופי. ההבדל בין גליל פי.וי.סי לבין ריצוף פי.וי.סי בגרסת אריחים באה אף היא לידי ביטוי במחירו הסופי של המוצר.

על מה חשוב להקפיד ברכישת ריצוף פי וי סי?

חשוב מאוד לקחת בחשבון את נושא החסינות של החומר בפני אש. בהתחשב בכך שהשימוש בפי.וי.סי במרחבים ציבוריים נפוץ ביותר, הרי שהחשיבות של חסינות בפני אש הינה בעלת חשיבות עליונה. אולם, גם במרחב הביתי, אין להתפשר על בטיחות מלאה וחשוב לבדוק טרם הרכישה האם המוצר אותו הנכם מבקשים לרכוש נבחן ואושר על ידי מכון התקנים ועומד בתקן של ריצוף פי.וי.סי חסין אש. מיותר לציין, כי גם אם מחירו של מוצר חסין אש יהיה יקר ממחירו של מוצר מקביל שאינו נושא את אישור מכון התקנים, ההפרש במחיר מצדיק עצמו, ויותר מכך.

כמו כן, מומלץ להיוועץ באיש מקצוע בנוגע לרמת העמידות הדרושה לכם, בהתאם למאפיינים המשפחתיים / עסקיים שלכם ולבקש את הכוונתו לבחירה הנכונה ביותר מבחינתכם.

שתפו חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

חייגו
שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן