בקרו אותנו:

הוד השרון, רחוב החרש 8

צרו קשר

0723937269
שלוחה 1

שעות פעילות

ימים א'-ה': 9:00-19:00 | יום ו': 9:00-13:00

פרקט אפור

יש בו, בצבע האפור על גווניו העשירים, משהו שלא תמצאו בצבעים אחרים. הסגנון המעודן, מחד, יחד עם היכולת מעוררת ההתפעלות להשתלב באופן מושלם עם כל גוון ומרקם אחרים תוך יצירת הרמוניה נעימה לעין, הופכים את האפור לבחירה המושלמת בעיצוב הבית, אם בנישת הפרקטים, ואם בכלל.

פרקט אפור – בכל פינה שתבקשו

התחכום המאפיין את הצבע האפור והניטרליות הברוכה שלו, המאפשרת למזג אותו עם כל צבע אחר, מאפשרים לבצע בעזרתו אין סוף משחקי עיצוב ושילובים מרתקים המוסיפים ממד של עומק ורובד של ייחודיות לכל עיצוב אפשרי בכל חלל שתרצו. פרקט אפור הוא התשובה לבתי עסק, לחנויות, לחברות ולמשרדים, כשהוא יוצר את אפקט היוקרה הנדרש ומעניק לחלל מראה הדור ומכובד. גם בבית, לפרקט האפור מקום של כבוד בכל פינה במרחב, כאשר שילובו הנכון עם גוונים אחרים ועם אלמנטים עיצוביים נוספים, מכתיב את האווירה הנדרשת. הפרקט האפור מתאים עצמו בקלות לסגנון מודרני והייטקיסטי, כמו גם לסגנון נוסטלגי ועתיק, למרחבים אלגנטיים ולחללים רשמיים. כל שנדרש מכם הוא להתאים את הגוון הספציפי ואת אפקטי הגימור הנכונים וליהנות מאווירה עיצובית הרמונית ומעוררת השראה.

כך, תוכלו למקם פרקט אפור בסלון, ליצירת חלל מרשים ויוקרתי, מחד, והרמוני ומזמין, מאידך. בחדר הילדים, לעומת זאת, תוכלו לשלב את הפרקט האפור עם רהיטים או פריטי עיצוב כאלה ואחרים בגוונים נועזים ושובבים וליהנות מהרמוניה מושלמת שתעניק לחדר מראה ילדותי וקסום, מחד, אך מעודן, מאידך. כשהילד יגדל וחדרו הילדותי יהיה קטן על מידותיו, תוכלו לרענן בקלות את הלוק של החדר באמצעות רהיטים ופריטי עיצוב בוגרים יותר, מבלי להחליף את הפרקט האפור, אשר יתכתב היטב גם עם הקו העיצובי החדש ויתאים עצמו באופן מושלם לסביבה המחודשת. גם בחדר העבודה הביתי, אם קיים בסביבת המגורים הביתי שלכם, פרקט אפור יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, כשהוא יוצר סביבת עבודה הרמונית, מחד, ומוקפדת, מאידך.

פרקט אפור במטבח

לא משנה מהו סגנון המטבח שלכם, החל מכפרי, חם ומזמין, עבור בנוסטלגי וכלה בהיי-טק מודרני, אין כל ספק כי חשוב להשרות בו אווירה נעימה ומזמינה. ככלות הכל, זהו החלל הביתי המכנס סביבו את כל מרכיבי התא המשפחתי, גם אם בתדירות שאינה גבוהה, והוא זה שיוצר, בסופו של דבר,  את המכנה המשותף בין כל החדרים ששמו: "בית". היות וכך, מומלץ לשלב במטבח פרקט אפור שייצור תחושת חמימות מעודנת בחלל. מעבר לכך, ניתן לשלב בקלות מרובה את הפרקט האפור במטבח בכל סגנון, תוך הקפדה על בחירת גוון האפור המתאים, כמובן.

פרקט אפור – גם בגלל התחזוקה

יתרון בולט נוסף של הפרקט האפור בא לידי ביטוי בקלות התחזוקה שלו. גווני האפור אינם מבליטים לכלוכים ונוטים להיראות מטופחים ומתוחזקים היטב באופן תמידי. אם ניקיון איננו הצד החזק שלכם,  או אם אינכם מעוניינים לרדוף אחר כתמים ולכלוכים על פני רצפת הפרקט באופן יום יומי – פרקט אפור מספק לכם את המענה המושלם גם ברמת התחזוקה.

הסוד להרמוניה: בחירת פרקט נכונה

לא מספיק לבחור בפרקט בצבע אפור, גם אם השתכנעתם לגמרי שהוא הפרקט שלכם. חשוב לשים לב לעיצוב הפרקט (כפרי / מודרני / אלגנטי וכדומה) ולבחון לעומק את מידת התאמתו לסביבה הנדרשת ולשפה העיצובית הקיימת בחלל. בדקו את סגנון הצביעה של כל פרקט אפור והקפידו על התאמה אופטימלית ובלתי מתפשרת לסגנון העיצובי הקיים בחלל, שכן התאמה פרטנית, ספציפית ומדויקת מהווה ערובה ליצירת אווירה הרמונית במרחב.

שתפו חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

חייגו
שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן