agt logo

בקרו אותנו

סניף הוד השרון: החרש 8
סניף חדרה: מתחם וואן

צרו קשר

054-296-6684
הוד השרון: שלוחה 1
חדרה: שלוחה 2

שעות פעילות

א'-ה': 9:00-17:00 | ו': 9:00-13:00

האם יש פרקט שמתאים לחדר האמבטיה?

פרקט לחדר אמבטיה

חדר האמבטיה הוא חלל שמתאפיין מטבעו בתנאים לא פשוטים, ולכן האסתטיות שלו נשחקת באופן מתמשך ומשמעותי. בנוסף, מתחת לחיפוי הרצפה עוברים צינורות וגם הם מתיישנים עם השנים עד שנדרשת החלפה שלהם. גם הצרכים של בני הבית עשויים להשתנות לאורך הזמן, וכל המרכיבים הנ"ל מתלכדים לכדי צורך בשיפוץ כזה או אחר של חדר האמבטיה. שיפוץ שכזה הוא כמובן הזדמנות מצוינת להשתמש במוצרים חדשניים, שכלל שלא היו קיימים בעבר, ובפרט לחפות את הרצפה בפרקט או בריצוף מודרני אחר.

פרקט בעל עמידות מוחלטת למים

לכאורה, השילוב של פרקט ושל חדר רחצה הוא בלתי אפשרי. ואכן, עד לפני שנים לא רבות אפשר היה ליהנות מכל היתרונות של הפרקטים, ובמיוחד המראה שובה הלב שלהם, בחללים שונים בבית – אבל לא בחדר האמבטיה.

אבל הטכנולוגיות משתכללות וגם תחום הנדסת החומרים התקדם מאוד וכיום אפשר להתקין רצפת פרקט גם בחדר ששוררת בו לעיתים קרובות לחות גבוהה ושמים ניתזים בו על הרצפה. המוצר המתאים לכך הוא פרקט פולימרי, כלומר פרקט שכולל גם שכבה אטומה לחלוטין למים.

דוגמה טובה היא פרקט ה-PVC של חברת קוויק סטפ הבלגית. לחיפוי רצפה זה יש 5 שכבות, כשהעליונה ביותר היא ציפוי ייעודי להגנה מלכלוך ושריטות, השכבה השנייה היא PVC דמוי עץ (או אריחים) שמעניקה את המראה המבוקש, מתחתיה ישנה שכבה של ויניל שמספקת את האטימות המוחלטת הנדרשת למים, ובנוסף ישנן עוד שתי שכבות לאיזון ולהבטחת מקסימום עמידות.

מחיר ריצוף למטר לבית וכן לחדר האמבטיה עשוי לנוע בטווח רחב מאד של מחירים, כאשר ריצוף בפרקט עמיד למים הוא אחד היקרים שבהם, אם כי גם המשתלמים ביותר. פרקט עמיד למים מקנה גם מראה זוהר וייחודי לחדר האמבטיה וגם לא תצטרכו לחשוש שמא הוא יתנפח

כל האפשרויות של שיפוץ חדרי אמבטיה

התקנת פרקט קוויק סטפ מהסוג הנ"ל היא בדרך כלל רק חלק משיפוץ גדול יותר בחדר האמבטיה. כמובן שניתן גם "רק" להחליף חיפוי קיים באחד הדגמים היפים של החברה הבלגית, שמהווה את אחד המותגים המובילים בתחום הפרקטים – אבל אם כבר מפרקים את הריצוף הקיים כדאי כמובן לנצל את ההזדמנות גם לטובת החלפת הצנרת, או לכל הפחות לשקול האם כדאי לבצע את הפעולה הזו.

הדרך הטובה לקבל את ההחלטה הטובה ביותר היא להזמין חברת שיפוצים בעלת ניסיון רב, גם באופן כללי בתחום וגם ספציפית לגבי שדרוג חדרי רחצה. תנאי נוסף הוא יושרה מוחלטת של כל אנשי הצוות בחברה. השילוב של הבקיאות והניסיון עם האמינות המלאה מוביל להמלצות בהתאם לאינטרסים של הלקוח. במרבית המקרים, אם כבר חלפו שנים רבות יחסית מאז שהצנרת הותקנה ו/או הוחלפה בפעם האחרונה, סביר להניח שהיא כבר שחוקה – ולכן כדאי להקדים תרופה למכה ולהתקין צינורות חדשים עוד לפני שיתחילו הנזילות.

פעולה נוספת שמתאימה במקרים רבים בהם מבצעים שיפוץ חדר אמבטיה היא הוצאת האמבט עצמו והתקנת מקלחון במקומו – וזאת מפני שכיום רובנו מעדיפים מקלחות יעילות על פני אמבטיות ממושכות. בהתאם למסגרת התקציב ולמידת הרצון בריענון החלל יוחלט אילו פעולות נוספות לבצע – למשל התקנת כיור חדש, החלפת הארונות בחדר, שינוי חיפוי הקירות ועוד.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

Call Now Button

לקוחות יקרים

אין צורך בתיאום הגעה מראש

שעות הפעילות
ימי א'-ה': 9:00 – 17:00
יום ו': 9:00 – 13:00

עדכוני  מאי:

26.5 9:00-16:00 בשני הסניפים

27.5 שני הסניפים סגורים. ניתן לתאם פגישות מראש.


אולם תצוגה

בקרו אותנו בסניף התצוגה החדש!

מתחם וואן, חדרה

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן