PVC לרצפה

עיצוב פנים איכותי מורכב מאלמנטים רבים ושונים החוברים יחד להרמוניה מושלמת. עם זאת, אין כל ספק שלריצוף משקל מהותי ביצירת הטון העיצובי הנכון, היות והוא מהווה את החלק הגדול ביותר בשטחו במרחב הביתי / עסקי. בשנים האחרונות, לצד האלטרנטיבות הקלאסיות בעולם הריצוף, החל גם ריצוף פי.וי.סי לצבור פופולאריות כבחירה פרקטית, זולה, דקורטיבית וחכמה.

אילו סוגים של ריצוף פי.וי.סי עומדים לרשותכם?

ריצוף פי.וי.סי ניתן להשגה הן כגליל והן כאריחים והוא מציע עולם אין סופי של אפשרויות עיצוב וסגנון, בכל גוון, בכל מרקם ובכל עיצוב, כשהוא מאפשר לייצר משחקי טקסטורה כמו גם משחקי צבע דרמטיים ומרהיבים.

מעבר לכך, קיים כיום ריצוף פי.וי.סי דמוי עץ, המאפשר ליהנות מריצוף המדמה עץ, הן בפן הוויזואלי והן במרקם, וזאת, ללא צורך בהשקעה בפרקט. אופציה פופולארית אחרת מציעה ריצוף פי.וי.סי דמוי בטון, המאפשר ליהנות ממראהו הייחודי של הבטון בעלות נמוכה יחסית לעלותו המקורית ובתחזוקה מינימלית, בשונה מהתחזוקה השוטפת הנדרשת בבטון מקורי.

PVC לרצפה – כל היתרונות

עמידות מקסימלית:

פי.וי.סי הינו חומר חזק במיוחד ובעל רמת עמידות גבוהה ביותר גם בשימוש ארוך טווח. עובדה זו הופכת אותו לבחירה האידאלית במרחבים ציבוריים כמו מרכזי קניות, מוסדות לימוד, בתי חולים ורבים אחרים, כמו גם במרחב הביתי, בייחוד כזה המאכלס גם ילדים קטנים או חיית מחמד ובכל משק בית המחפש את פתרון הריצוף העמיד ביותר אשר יחזיק מעמד לאורך שנים וישמור על מראה אופטימלי בכל נקודת זמן.

מחיר זול:

פי.וי.סי זול יחסית בהשוואה לריצוף שיש, פרקט וכדומה. כאשר לגורם המחיר משקל משמעותי בבחירת הריצוף, בחירה בריצוף פי.וי.סי תספק לכם פתרון לא יקר המציע תמורה מלאה לאורך זמן.

נוחות:

ריצוף פי.וי.סי מצויד בשכבה עליונה המספקת גמישות ורכות והופכת את הדריכה על המשטח לחוויה נעימה. אם חשוב לכם שחוויית הדריכה של בני הבית תהיה נעימה ומזמינה, PVC לרצפה הוא פתרון מומלץ.

תחזוקה קלה:

ניקוי רצפת פי.וי.סי הינו פרויקט קל ומהיר הכרוך בטאטוא מהיר ובהעברת סמרטוט לח, וזהו. אם שטיפת רצפות איננה מהמטלות החביבות עליכם, PVC לרצפה יפטור אתכם מהמטלה המעיקה, והודות להיותו דוחה לכלוך ולחות, יהפוך את מלאכת ניקוי המרצפות לחוויה קלילה, נעימה ומהירה המספקת מראה בוהק במינימום זמן ומאמץ.

עיצוב:

הולכים על PVC לרצפה? תנו דרור לדמיון והרשו לעצמכם להיסחף עם כל גוון, מרקם וטקסטורה אפשריים. ריצוף פי.וי.סי זמין כיום בקשת עשירה וססגונית של גוונים ודוגמאות המאפשרת לכם להתאים את הריצוף באופן מושלם לקו העיצובי הקיים ואף לייצר שילובי גוונים ודוגמא מרהיבים אשר יהפכו את הרצפה לבעלת חשיבות עיצובית בפני עצמה.

על מה חשוב לתת את הדעת במהלך הרכישה?

התקנת PVC לרצפה היא עניין קל יחסית. את משטח הפי.וי.סי יש להתקין מעל גבי רצפה ישרה, וכיום, הודות לפיתוחים האחרונים בענף, ניתן להשיג אריחי פי.וי.סי המתחברים זה לזה באמצעות קליק, ללא צורך בהצמדה למשטח שתחתיהם וללא הדבקה. עם זאת, הגם שהתהליך פשוט יחסית, התקנה מושלמת המונעת לכלוך ומספקת מראה הרמוני, דורשת ניסיון מקצועי, ועל כן, מומלץ להפקיד את מלאכת ההתקנה בידיו של מתקין מקצועי ומיומן אשר יהפוך את הריצוף למלאכת מחשבת.

ואגב, אם במרחב הביתי התקנה עצמאית של אריחי פי.וי.סי ללא הדבקה הינה אופציה אפשרית, הרי שבחדרים סטריליים או בחדרי ניתוח, בהם נעשה לרוב שימוש ב-  PVCלרצפה, התקנה מקצועית הינה בגדר חובה.

נקודה חשובה נוספת נוגעת לחסינות האש של המשטח. אמנם במרחבים ציבוריים חסינות אש הינה קריטית, אך גם במרחב הביתי חשוב מאוד להקפיד על בחירת PVC לרצפה שנבדק ואושר בידי מכון התקנים ועומד בקריטריונים הנדרשים בכל הנוגע לחסינות מפני אש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *