פרקט פולימרי חסרונות מול יתרונות

פרקט פולימרי חסרונות

אנחנו חיים בעידן שיש בו שפע אפשרויות בכל תחום כמעט. בהתאם, יש לנו חופש בחירה – וכדי לנצל אותו מומלץ לבצע השוואות מושכלות בין האופציות השונות. הפרקט הפולימרי הוא סוג חדש יחסית של פרקט שמתאפיין הן במספר יתרונות משמעותיים והן במספר חסרונות שכמובן לא כדאי להתעלם מהם. בעמוד זה תמצאו פירוט של כל התכונות הייחודיות שלו, חסרונות ויתרונות – כך שתוכלו להחליט האם הוא מתאים לכם על בסיס תמונת מצב מפורטת ומלאה.

פרקט פולימרי חסרונות

המאפיין הבולט הראשון של פרקט פולימרי הוא התחושה השונה בהשוואה לפרקט עץ. למי שאוהב את המגע של העץ הטבעי ולא מוכן בשום פנים ואופן לוותר עליו, זהו כמובן חיסרון משמעותי.

כששוקלים את האופציה של פרקט פולימרי חסרונות נוספים שחשוב לקחת בחשבון הם המחירים היחסית גבוהים – גם של המוצר עצמו וגם של ההתקנה. בהקשר של התקנת פרקטים פולימריים כדאי לדעת שיש שתי אופציות: הדבקה והתקנה צפה. התקנה צפה מחייבת להכין את המשטח, כשניתן להוסיף פרקט על חיפוי קיים אבל בתנאי שהוא ישר לחלוטין ובמצב תקין לגמרי (בלי מרצפות סדוקות או מתנדנדות).

פרקט פולימרי יתרונות

היתרון הראשון והחשוב מכולם של הפרקט הפולימרי הוא העמידות שלו למים. בהתאם לכך, זוהי אופציה מומלצת לחדרי רחצה שרוצים להתקין בהם פרקט. גם כשבני הבית נוהגים להשתמש בכמות גדולה של מים כדי לשטוף את הרצפה הפרקט הפולימרי מתאים מאוד.

כשבוחנים פרקט פולימרי יתרונות פרקטיים מהותיים נוספים הם העובדה שהוא מונע החלקות והבידוד האקוסטי המוצלח – כך שההליכה עליו לא מייצרת רעש. עוד יתרון בא לידי ביטוי כשיש צורך לבדוק את הצינורות מתחת לרצפה ואולי גם להחליף אותם – אם בחרתם באופציה של התקנה צפה, פירוק הפרקט והרכבתו מחדש מתבצעים בקלות ובמהירות.

יתרון חשוב אחר הוא רמת השחיקה הנמוכה – כלומר הוא מחזיק מעמד זמן רב מאוד, גם כשהוא מותקן במקומות הומי אדם כמו קליניקות או במרחב הציבורי. מבחינת המראה, ישנם דגמים רבים ולכן תוכלו להגיע להרמוניה מושלמת עם החלל שבו תניחו את הפרקט.

אז לאחר שסקרנו את חסרונות הפרקט הפולימרי ואת יתרונותיו - איך לבחור נכון?

קודם כל, כדאי לזכור שהמפתח לבחירה נכונה, ובפרט בין הפרקט הפולימרי לסוגים אחרים של פרקטים (למינציה / עץ), הוא התאמה מדויקת לצרכים שלכם ולהעדפות שלכם.

בהתאם, כשבוחנים את האופציה של פרקט פולימרי חסרונות (וגם יתרונות) לא מקבלים אצל כל אדם משקל זהה. יש מי שהמחיר קריטי עבורו ויש מי שפחות, וגם העמידות למים לא משמעותית באותה מידה בכל בית או משרד.

מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום לפני רכישת פרקט מסוג זה. רצוי כמובן לבחור בחברה שמשווקת את כל הסוגים של הפרקטים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאין אינטרסים זרים בהמלצות שתקבלו. דגש נוסף הוא לבחור תמיד בדגם איכותי – אל תשכחו שאת המחיר ששולם עבור הפרקט תשכחו תוך זמן מה, ולעומת זאת הנחת מחיפוי רצפה איכותי ישדרג את איכות החיים שלכם במידה ניכרת במשך שנים רבות מאוד.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

Call Now Button

לקוחות יקרים

לאור המצב, ההגעה לסניף הינה בתיאום מראש בלבד בטלפון 052-5278882 שעות הפעילות ימי א'-ה': 9:30 – 14:00 יום ג': 9:30 – 16:00 יום ו': 9:30 – 13:00

אולם תצוגה

בקרו אותנו בסניף התצוגה החדש!

דרך רמתיים 99, הוד השרון

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן