agt logo

בקרו אותנו

סניף הוד השרון: החרש 8
סניף חדרה: מתחם וואן

צרו קשר

054-296-6684
הוד השרון: שלוחה 1
חדרה: שלוחה 2

שעות פעילות

א'-ה': 9:00-17:00 | ו': 9:00-13:00

פרקט במטבח

פרקט למינציה מומלץ

המטבח הוא נשמתו של הבית. לא משנה מהו ההרכב המשפחתי שלכם ובאיזו תדירות החלקים המרכיבים את הפאזל המשפחתי נפגשים זה עם זה במהלך היום, אין כל ספק כי נקודת ההשקה המשפחתית היא במרכז המטבח. כחדר שאוצר בתוכו זיכרונות מתוקים, משפחתיות מלכדת וניחוחות שאי אפשר לשכוח, חשוב להשקיע במטבח את המיטב, ובשפת העיצוב העכשווית, מרבית הסיכויים שכדאי לרצף את המטבח בפרקט מתאים ולשדרג אותו בכמה רמות מבלי לשבור קירות ובלי לשבור קופת חיסכון.

על מה חשוב לתת את הדעת בבחירת פרקט למטבח?

המטבח הביתי עשוי להיכלל תחת הקטגוריה של חדרים רטובים, בין אם בשל זליגת הנוזלים המרובה, יחסית, שעשויה להתרחש בין כותלי המטבח, ובין אם בשל העובדה שרצפת המטבח זקוקה לניקיון מסיבי יותר, כרצפה שנוטה להתלכלך בתדירות וברמה גבוהות יותר משל יתר החדרים. בגדול, כוס קפה מזדמנת שאיתרע מזלה להגיע אל הרצפה או בקבוק מים שדלף אינם נחשבים לגורמי רטיבות מהותיים, אולם מים בכמות משמעותית, כמו דלי שטיפה, למשל, נחשבים בהחלט לרטיבות. אם המטבח שלכם פעיל באופן שוטף ומשמש ילדים הסועדים את ליבם ללא תשומת לב מרובה לפרקט שתחתיהם, אל תיקחו סיכונים ובחרו במשטח פרקט העמיד בפני רטיבות באופן מלא. לחילופין, תוכלו ללכת על פרקט זול באיכות לא גבוהה ולהחליפו בתדירות גבוהה יחסית, וכך, לשמור על מראה אופטימלי של המטבח לאורך שנים מבלי להשקיע בפרקט יקר במיוחד.

באיזה סגנון מומלץ לבחור?

את סגנון העיצוב של הפרקט חובה להתאים לאופי המטבח כולו. אם המטבח שלכם כפרי, חם, לבבי ומזמין, אין כמו פרקט עץ טבעי להשלמת האווירה. מנגד, אם המטבח שלכם מעוצב ברוח הייטקיסטית, מינימליסטי ונותן את כל הכבוד למספר אלמנטים בולטים, בחירה בפרקט בהיר, או לחלופין, בפרקט שחור, שיתמזגו עם אווירת היוקרה המאופקת, תעשה את השילוב המושלם ותהפוך את המטבח שלכם להרמוני הרבה יותר ולמרשים מאי פעם. מעבר לכך, בבחירת הפרקט למטבח, חשוב לתת את הדעת גם על המשטח שסמוך לו, הסלון בדרך כלל, ולוודא שלא ייוצר פער ויזואלי חד מדי בין הפרקט בסלון לפרקט במטבח, שכן הבדל בולט בין השניים עשוי ליצור מראה צורם ובלתי הרמוני.

איכות: אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר

בהתחשב בכך שפרקט הוא רכישה ארוכת טווח האמורה לשמש אתכם שנים ארוכות בכיף ובאושר, מומלץ להשקיע בפרקט ברמת איכות גבוהה, כדוגמת פרקט פולימרי. גם אם תבחרו באופציה של פרקט למינציה, הזולה באופן משמעותי מפרקט עץ מלא ומפרקט פולימרי, חשוב שתהיו מודעים לכך שקיימות דרגות איכות שונות הבאות לידי ביטוי הן בעובי הפרקט, הן ברמת עמידותו והן ברמת האותנטיות של תמונת העץ שבחזיתו. גם אם בחירה בפרקט איכותי יחסית תדרוש מכם השקעה פיננסית גדולה יותר, מומלץ שלא להתפשר על פרקט באיכות ירודה ובמחיר זול, שכן התוצאה הסופית תעיד, ללא כל ספק, על רמת ההשקעה שמאחורי הפרקט.

מעבר לחשיבות הרבה של איכות הפרקט עצמו, קיימת חשיבות מרובה גם לרמת ההתקנה שלו. ככלל, התקנה מקצועית חשובה בכל רכישת רהיט שתבצעו ויש לה השפעה מרובה על נראות הרהיט, מחד, ועל רמת עמידותו, מאידך, אך כשמדובר ברכישת פרקט, הדברים נכונים הרבה יותר ובאים לידי ביטוי באופן בולט יותר. התקנת פרקט בלתי מקצועית עלולה לייצר רצפה שאינה ישרה לחלוטין או כזו הסובלת מבליטות הפוגמות באופן משמעותי במראה הכללי. לעומת זאת, מתקין מקצועי שמאחוריו ניסיון ספציפי בהרכבת פרקטים מיומן בהתקנת פרקטים מכל הסוגים, מודע לכל נקודות התורפה האפשריות ויספק לכם תוצאה מוגמרת מושלמת.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

Call Now Button

לקוחות יקרים

אין צורך בתיאום הגעה מראש

שעות הפעילות
ימי א'-ה': 9:00 – 17:00
יום ו': 9:00 – 13:00

עדכוני  מאי:

26.5 9:00-16:00 בשני הסניפים

27.5 שני הסניפים סגורים. ניתן לתאם פגישות מראש.


אולם תצוגה

בקרו אותנו בסניף התצוגה החדש!

מתחם וואן, חדרה

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן