agt logo

בקרו אותנו

סניף הוד השרון: החרש 8
סניף חדרה: מתחם וואן

צרו קשר

054-296-6684
הוד השרון: שלוחה 1
חדרה: שלוחה 2

שעות פעילות

א'-ה': 9:00-17:00 | ו': 9:00-13:00

ריצוף פרקט

סוגי פרקטים

אם אתם במהלך שיפוץ מקיף או לחילופין, מעוניינים לרענן רק את הריצוף בחדר מסוים או בחלל הביתי בכלל, פרקט הוא אחת האופציות המומלצות ביותר בשוק כיום. עם מחיר זול ביחס לריצוף אבן, עם מראה ייחודי המשתלב בטרנד הרטרו העדכני ועם התקנה קלה ומהירה המאפשרת, במקרים מסוימים, גם פירוק ושימוש חוזר, אין כל ספק כי ריצוף פרקט מהווה את הדרך הקלה, המהירה והחסכונית לעיצוב הבית המושלם.

אילו אפשרויות עומדות לרשותכם?

שוק הפרקט מציע מגוון רחב של אופציות לבחירה. חומר הגלם ממנו עשוי הפרקט, רמת העמידות ורמת האיכות שלו, אופן ההתקנה הנדרש ופרמטרים אחרים נוספים, משתנים בהתאמה לסוג הפרקט ומשפיעים על מחירו. קיימת האופציה הטבעית המציעה פרקט עשוי עץ טבעי, ובייחוד פרקט עשוי עץ מלא. הפרקט הטבעי יהיה יקר באופן משמעותי מהאופציות הסינטטיות וגם התקנתו תהיה מורכבת יותר, שכן, בשונה מפרקט סינטטי, יש להצמיד אותו אל הקרקע. פרקט עץ גם דורש ליטוש במטרה להגיע למראה המושלם. עם זאת, לאורך זמן, לפרקט עץ יתרון ניכר המתבטא בעובדה שניתן לחדש את פניו באמצעות צביעה וליטוש וליהנות ממראה חדש ורענן מבלי להחליף את הפרקט עצמו.

פרקט למינציה הוא האופציה החלופית הנחשבת למבוקשת. פרקט למינציה דומה ברמת הגימור שלו לפרקט טבעי, זול ממנו, איננו דורש ליטוש וקל להתקנה. לרוב, פרקט למינציה יורכב בהתקנה צפה, כלומר, באמצעות חיבור חלקי הפרקט זה לזה וללא צורך בחיבור למשטח שתחתיו. האופציה המומלצת ביותר בתחום פרקט הלמינציה היא פרקט פולימרי – פרקט עמיד למים המתאים לחדרים רטובים ושומר על מראהו המרשים לאורך שנים.

מה חשוב לדעת לפני בחירה בפרקט?

ריצוף הוא אחד האלמנטים הדומיננטיים ביותר במרחב. מראה מושלם של הריצוף תורם למראה הרמוני של המרחב כולו, ואילו ריצוף פרקט סדוק בחלקו, מנופח או עקום במידה כזו או אחרת, יפגום במראהו הכללי של החדר, גם אם הוא מרוהט ומעוצב למופת. לכן, חשוב ביותר להקפיד על איכות מקסימלית, הן של משטח הפרקט, כאשר קיימת עדיפות בולטת לפרקט המיוצר באירופה ולא במזרח הרחוק, והן לאיכות ההתקנה.

מתקין מקצועי יבצע את מלאכתו נאמנה תוך הצמדה מלאה של חלקי הפרקט זה לזה ללא סדקים, יטפל ביישור הרצפה שתחת הפרקט במקרה הצורך, ידאג לתוספת ספים ופאנלים כנדרש ואף ייטול על כתפיו את מלאכת קיצור הדלתות, הנדרשת בחלקם הארי של המקרים.

אחריות!

רכישת פרקט היא רכישה לטווח ארוך וחשוב שתבטחו את עצמכם בהתאם. אחריות על פרקט איננה כוללת שחיקה טבעית הנובעת כתוצאה מהשימוש השוטף, אך עליכם לדרוש אחריות המכסה פגמים הנובעים מייצור הפרקט. חשובה לא פחות היא אחריות על איכות ההתקנה. בעודכם עורכים סקר שוק למציאת המתקין המקצועי שיהפוך את רצפת הפרקט שלכם לחלום, בקשו הצעות מחיר הכוללות את כל העלויות הנלוות האפשרויות, החל בפרקט עצמו, עבור באלמנטים הנלווים, בעלויות ההובלה ובעלויות קיצור הדלתות וכלה באחריות המקצועית.

אחריות לפרקט סיני תעמוד, בדרך כלל, על 15 – 10 שנים, בעוד פרקט אירופאי איכותי ילווה באחריות לטווח של 25 – 20 שנים.

האם כדאי לעשות את זה לבד?

התקנת פרקט למינציה היא מלאכה שתוכלו לבצע בכוחות עצמכם אם אתם בעלי זוג ידיים טובות, חוש אסתטי וכושר טכני מפותח. סבלנות מרובה, יכולת דיוק מרבית וכושר התמדה חיוניים אף הם. חשוב ללמוד היטב את המלאכה באמצעות מדריכי מידע מקצועיים ברשת, להצטייד בכל הציוד הנדרש ולא לחפש קיצורי דרך. התקנה יסודית, מוקפדת ומושקעת היא הדרך לרצפת פרקט מרשימה שתשדרג את החלל לא היכר.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

Call Now Button

לקוחות יקרים

אין צורך בתיאום הגעה מראש

שעות הפעילות
ימי א'-ה': 9:00 – 17:00
יום ו': 9:00 – 13:00

עדכוני  מאי:

26.5 9:00-16:00 בשני הסניפים

27.5 שני הסניפים סגורים. ניתן לתאם פגישות מראש.


אולם תצוגה

בקרו אותנו בסניף התצוגה החדש!

מתחם וואן, חדרה

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן