agt logo

בקרו אותנו

סניף הוד השרון: החרש 8
סניף חדרה: מתחם וואן

צרו קשר

054-296-6684
הוד השרון: שלוחה 1
חדרה: שלוחה 2

שעות פעילות

א'-ה': 9:00-17:00 | ו': 9:00-13:00

פרקט לחדר ילדים

התקנת פרקט בבית

עיצוב חדר הילדים הוא, ללא כל ספק, החלק הכיפי והאטרקטיבי ביותר בעיצוב הבית והוא פותח כר נרחב לדמיון, המאפשר לילד הקטן שבכל אחד מאתנו להביע את דעתו ולהגשים את חלומותיו הכמוסים. כשסוגיית הפרקט לחדר הילדים עולה על הפרק, חשוב לתת את הדעת על מספר פרמטרים חשובים שיאפשרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה ביותר ממנה תיהנו הן בטווח המידי והן לאורך זמן.

מדוע מומלץ לבחור בפרקט לחדר הילדים?

כאלמנט עשוי עץ או דמוי עץ, פרקט משדר חמימות רכה, המהווה חלק חיוני מכל חדר ילדים באשר הוא ותורמת רבות ליצירת האווירה החמימה והמזמינה. בכך, חוסך הפרקט את הצורך באין ספור אביזרים משלימים שייצרו את האווירה הנכונה, תוך יצירת עומס ויזואלי ופיזי כאחד. מלבד זאת, משטח הפרקט נעים יותר לדריכה ולמגע בהשוואה למגעה הקר של האבן, ואין מתאים ממנו לילדים המבלים שעות ארוכות ברביצה על הקרקע תוך משחק, קריאה, הכנת שיעורי בית וכל פעילות אופיינית אחרת.

על מה חשוב לתת את הדעת בבחירת פרקט לחדר הילדים?

עיצוב חדר הילדים, מהנה ככל שיהיה, הוא פרויקט יקר ומורכב הדורש שימת לב למכלול מקיף של פרטים שהשילוב הנכון ביניהם יוצר את חדר הילדים המושלם עליו תמיד חלמתם. כאשר החדר מיועד ליותר מילד אחד ואמור לספק את צרכיהם של מספר דיירים במקביל, רמת המורכבות עולה, ועמה גם רמת ההוצאות.

אבל גם אם שדרוג חדר הילדים מתברר כפרויקט יקר, חשוב לזכור, כי ילדים, אחרי הכל, הם רק ילדים. לכן, מומלץ מאוד להשקיע בפרקט איכותי לחדר הילדים ולא להתפשר על רמת העמידות של הפרקט. פרקט איכותי ועמיד יעמוד בגבורה גם בפני כיסאות נגררים, חבטות כדור ושאר אתגרים אופייניים לחדר ילדים, בעוד פרקט ברמה נמוכה יותר עשוי בהחלט להישרט, להיסדק ולאבד את חזותו המושלמת כעבור זמן לא רב.

בחירת הגוון המתאים: חשבו קדימה

גם אם אתם יושבים על המדוכה בסוגיית עיצובו של חדר התינוקת המושלם עבור הנסיכה הרכה שזה לא מכבר הגיחה לעולם הגדול, חשוב להחזיק ראש ולא למהר להפיל את הפור על גווני הוורוד – בייבי הילדותיים המתבקשים. במידה והנכם בוחרים בפרקט איכותי ויקר, הוא עתיד לשמש אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות ויהיה חבל בהחלט להחליף אותו באחר רק בשל העובדה שהגוון איננו רלוונטי עוד. גם אם הנכם מעצבים חדר ילדותי לבן ה 5-6, מומלץ לתכנן את עיצוב הפרקט מתוך חשיבה של חמש שנים נוספות קדימה ולבחון בעיניו של ילד בן עשר את רמת הרלוונטיות של הפרקט.

כמובן, תוכלו להשתעשע כאוות נפשכם עם אלמנטים מעוצבים כאלה ואחרים ועם שלל אביזרים שיעניקו לחדר את הטאצ' הילדותי / תינוקי הנדרש, אך חשוב להקפיד על כך שמרכיבי החדר היותר יקרים ומורכבים להחלפה, ובראשם הפרקט, יהיו בעלי אמירה ניטרלית יותר, על מנת שיוכלו להתאים עצמם בעתיד הקרוב או הרחוק לסגנון בוגר או עדכני יותר, מבלי לגרור עלויות גבוהות ביותר הכרוכות בהחלפת פרקט.

התאמת הפרקט בחדר הילדים ליתר חדרי הבית – האם נחוץ?

בגדול, כל עוד חדר הילדים מצויד בדלת, כמו כל חדר סטנדרטי, אין צורך ואפילו מיותר לשמור על קו סגנון אחיד של פרקט חדר הילדים עם יתר משטחי הפרקט בבית. מנגד, מומלץ שלא ליצור ניגוד עיצובי חד יתר על המידה בסביבת חדר הילדים ולהשתדל שגוון הפרקט וסגנונו יהיו דומים לגוון ולסגנון של הפרקט במשטח הסמוך אליו, כמו המעבר בין החדרים, על מנת ליצור מראה הרמוני ומזמין בחלל הבית.

שתפו חברים

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

Call Now Button

לקוחות יקרים

אין צורך בתיאום הגעה מראש

שעות הפעילות
ימי א'-ה': 9:00 – 17:00
יום ו': 9:00 – 13:00

עדכוני  מאי:

26.5 9:00-16:00 בשני הסניפים

27.5 שני הסניפים סגורים. ניתן לתאם פגישות מראש.


אולם תצוגה

בקרו אותנו בסניף התצוגה החדש!

מתחם וואן, חדרה

לפרטים נוספים התקשרו עכשיו:

דילוג לתוכן