בקרו אותנו:

הוד השרון, רחוב החרש 8

צרו קשר

0723937269
שלוחה 1

שעות פעילות

ימים א'-ה': 9:00-19:00 | יום ו': 9:00-13:00

פרקט בכל הבית

התקנת פרקט קוויק סטפ

טרנד הפרקטים הולך וצובר תאוצה רבה בישראל, ובצדק. המראה הטבעי והמזמין, יחד עם המחיר הסביר וקלות התחזוקה, יוצרים תמהיל יתרונות מנצח שקשה לסרב לו. אם אתם בדרך לשיפוץ כללי או מרעננים את הבית מהיסוד לאור תמורות כאלה ואחרות במרקם המשפחתי, פרקט הוא הבחירה הטבעית. תרתי משמע, בדרך לתוצאה המושלמת.

איך בוחרים פרקט לכל הבית?

רגע לפני שתדמיינו משטח פרקט אחיד המאחד את כל חדרי הבית תחת אותו מעטה עץ, קחו בחשבון שריצוף הפרקט לא חייב להיות זהה בכל החדרים. אמנם, חשוב בהחלט לייצר אחידות ויזואלית במעברים הבולטים בבית, על מנת למנוע מצב של חוסר הרמוניה צורם לעין, אך תוכלו בהחלט להקדיש לכל חדר, בייחוד כזה שדלת בחזיתו מפרידה אותו מיתר חדרי הבית, כמו חדרי השינה, את הפרקט המתאים לו באופן אופטימלי.

על מה חשוב להקפיד בבחירת פרקט?

כמו בכל בחירה צרכנית אחרת, גם בתחום הפרקטים, לאיכות משקל רב והיא מבטיחה את אורך חיי הפרקט לטווח ארוך. מנגד, בבתים בהם ילדים קטנים או בחללים בהם פעילות מתמדת, יתכן ובחירת פרקט למינציה זול לטווח קצר, מתוך כוונה להחליפו בעת הצורך, תהיה בחירה חכמה וחסכונית יותר. במקרה שכזה, אגב, חשוב לתכנן את התקנת הפרקט באופן בו החלפתו של מקטע בעייתי הנתון לשחיקה מרובה לא תחייב את הסרתם של חלקי פרקט אחרים שאינם נזקקים להחלפה בתדירות גבוהה.

חדרים רטובים – שימו לב

בכל הנוגע לחדרים הרטובים בבית, לרבות השירותים וחדר הרחצה, אין כל ספק שחשוב להשקיע בפרקט בעל רמת עמידות גבוהה למים. גם אם מדובר בהשקעה גדולה יותר, אין כל ספק כי זו תוכיח עצמה לטווח הרחוק כבחירה נכונה. המטבח הביתי עשוי אף הוא להיכלל בקטגוריה של חדר רטוב, והגדרתו תלויה, במידה רבה, במידת השימוש השוטף בו. אם המטבח שלכם איננו פעיל על בסיס יום יומי ומיועד לשימוש אנשים בוגרים, סביר להניח שהוא יזדקק לניקיון מסיבי פחות מזה של מטבח הנמצא בשימוש תדיר ומאכלס ילדים המייצרים לכלוך בקנה מידה נרחב יותר.

ריצוף חללים חיצוניים – אם כבר, אז כבר

אם כבר ריצוף בכל הבית, מה עם החצר או המרפסת שלכם? אם החצר / המרפסת שלכם משמשת אתכם על תקן מרכז המפגשים המשפחתי או כפינה השקטה להתרגעות יום יומית בסופו של עוד יום עבודה מתיש, אין כל ספק כי שווה להשקיע גם בה ולשדרג אותה ללא היכר באמצעות פרקט. רק קחו בחשבון שפרקט המתעתד להתמודד עם תנאי מזג אוויר שאינם ידידותיים יתר על המידה ולעמוד תחת גשם שוטף וקור בחורף כמו גם תחת שמש ארצישראלית יוקדת בחודשי הקיץ, אמור להיות פרקט איכותי ועמיד במיוחד, אשר ישמור על מראה מרשים גם לאחר שימוש הגון.

התקנה: אל תזלזלו

הנטייה להשקיע בפרקט איכותי ולהתפשר על התקנה ברמה בינונית היא נטייה ישראלית מוכרת, וחבל. חשוב לדעת, כי לרמת ההתקנה השפעה מכרעת על המראה הסופי של משטח הפרקט, ולא פחות מכך, על עמידותו המיטבית בפני שחיקה ובפני רטיבות כאחד. לכן, מומלץ שלא להיזכר בחשיבות החיסכון בשלב הקריטי ביותר ולהעניק לרמת ההתקנה את כל כובד המשקל הנדרש, תוך בחירת מתקין מקצועי שמאחוריו ניסיון רב בהתקנת פרקטים באופן ספציפי. המלצה: אל תסתפקו במתקין בעל ניסיון בהתקנת רהיטים בלבד, שכן התקנת פרקטים דורשת מיומנויות נוספות מעבר לחיבור החלקים זה לזה ורק מתקין מקצועי יעשה את זה נכון.

שתפו חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

חייגו
שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן