בקרו אותנו:

הוד השרון, רחוב החרש 8

צרו קשר

0723937269
שלוחה 1

שעות פעילות

ימים א'-ה': 9:00-19:00 | יום ו': 9:00-13:00

שטיח מקיר לקיר

שטיח קיר לקיר

אחת מאופציות הריצוף הבולטות המאפשרת לעצב את החלל הביתי ולשדרג בקלות את האווירה לחמימה, מזמינה וביתית, היא שטיח מקיר אל קיר.

שטיח מקיר לקיר – מה זה?

שטיח מקיר לקיר הוא שטיח הפרוס על פני כל שטח הרצפה בחלל. במטרה להפוך את חוויית הדריכה על השטיח לנעימה, התקנתו מתבצעת בשני שלבים. תחילה, מותקנת שכבת ספוג המוצמדת אל הרצפה, ולאחר מכן, מקובעת שכבת השטיח עצמה אל הספוג. בשונה מבעבר, אז כלל ענף השטיחים מקיר לקיר עיצובים מונוטוניים משהו וברירות מחדל בודדות, הרי כיום, שוק השטיחים מקיר אל קיר מציע קשת ססגונית ורחבה של עיצובים לכל טעם ולכל סגנון, כך שתוכלו להתאים את אופי השטיח ועיצובו לקו העיצובי הקיים בחלל וליצור הרמוניה מושלמת אשר תשדרג את האווירה בחלל ללא היכר.

שטיח מקיר לקיר – יתרונות

בהשוואה לחלופות הריצוף האחרות, שטיחים מקיר לקיר נחשבים לאופציה עמידה במיוחד אשר שומרת על מראה מרשים לאורך זמן, במידה ותקפידו על תחזוקה נכונה. מעבר לכך, אין כל ספק כי שטיח נחשב למייצר אווירה מן השורה הראשונה ונוסך בחלל תחושה ביתית, חמימה ונעימה. אם חשוב לכם לשדרג את הבית לחממה מזמינה שתהפוך אותו לאזור המנוחה המועדף על כל חלקי הקן המשפחתי, לרבות הבוגרים והעסוקים שבהם, שטיח מקיר לקיר יעשה את העבודה באופן מושלם.

כמה זה עולה?

בדומה לכל מוצר צריכה אחר, גם מחיר שטיח מקיר לקיר נקבע בהתאם לרמת איכותו. שטיח מקיר לקיר שמקורו באחוז גבוה של חומרים טבעיים יהיה יקר יותר מחלופות סינטטיות אחרות, ובצדק. מעבר לכך, מחירו של שטיח מקיר אל קיר ייקבע בהתאם לשטח אותו ברצונכם לרצף באמצעותו, כאשר מחיר השטיח עולה בהתאמה לגודל השטח. עם זאת, יש לציין, כי ספקים מסוימים מציעים הנחה ברכישת שטיח המיועד לכסות שטח נרחב, כך ששטח גדול עשוי להפוך את מחירו של כל מטר רבוע לאטרקטיבי יותר.

סוגיה נוספת המהווה חלק בלתי נפרד מתמחור השטיח עוסקת ברמת ההתקנה. ככל שרמת ההתקנה מקצועית יותר, מחיר העסקה יהיה גבוה יותר. עם זאת, לגמרי לא מומלץ להתפשר על איכות ההתקנה ולהסתפק בהתקנה חובבנית, שכן שטיח איכותי, יקר ומשובח לא יעשה את העבודה במידה ולא יותקן באופן המקצועי ביותר ועשוי בהחלט ליצור מראה מרושל ובלתי מושקע אשר יהפוך את ההשקעה בשטיח עצמו למיותרת במידה רבה, וחבל.

ומה בנוגע לתחזוקה?

אם ספונג'ה ישראלית המתאפיינת בנחלי מים זורמים בחופשיות מהווה עבורכם מילה נרדפת למונח ניקיון, הרי ששטיח מקיר אל קיר יהפוך את חייכם לקלים הרבה יותר. מהיום, תוכלו להסתפק בשאיבת אבק בלבד, אם כי חשוב בהחלט להקפיד על שגרת שאיבה קפדנית שתמנע הצטברות אבק הפוגם במראהו של השטיח ובמראה החלל בכלל. מעבר לכך, כבעלי רצפה עשויה שטיח, תידרשו מפעם לפעם לטפל בכתמים נקודתיים בהתאם להתנהלות האופיינית במרחב הביתי, החל מכתמי קפה שאיתרע מזלו להגיע אל הרצפה ועד לכתמי צבע שמקורם בילדים. את הכתמים הקשים יחסית מומלץ להסיר באמצעות תכשירים ייעודיים, אך לפני שתמהרו לרסס את הכתם בכמות נדיבה של חומר, רצוי לבדוק את השפעתו בפינה נסתרת במטרה למנוע נזק ארוך טווח לשטיח.

זאת ועוד, אחת לכמה שנים מומלץ להזמין את שירותיה של חברת ניקוי שטיחים מקצועית אשר תעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובחומרים אפקטיביים לצורך ריענון פני השטיח וחידושו כמו גם לצורך הסרת כתמים מהזן היותר עקשן שלא הצלחתם להסיר באמצעים ביתיים סטנדרטיים.

שתפו חברים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב email
Email

כתבות נוספות:

קבלו הצעת מחיר

קטגוריות מובילות

חייגו
שלחו לנו וואטסאפ
דילוג לתוכן